Школа іноземних мов “Success” функціонує з 2007 року і здійснює лінгвістичну підготовку студентів, викладачів і співробітників академії з англійської, німецької та французької мов.

У цьому навчальному році викладацький склад школи налічує 12 викладачів, в тому числі 2 кандидата наук, 1 доцент; все це висококваліфіковані, досвідчені викладачі кафедри іноземних мов ОНАХТ. У школі навчаються 190 учнів (викладачів, співробітників і студентів академії). Підготовка ведеться в групах різних рівнів (початковий, середній і т.д.). Організовано також групи підготовки до здачі вступного іспиту в магістратуру (англійська мова). Методичне забезпечення навчального процесу грунтується на використанні новітніх технологій навчання іноземної мови, сучасних методик викладання, технічних засобів навчання. Заняття проводяться в аудиторіях кафедри іноземних мов. Розклад занять складається в урахуванням побажань учнів школи.

У планах школи іноземних мов “Success” розширити перелік навчальних курсів, запропонувати нові модулі з навчання різним аспектам мовної діяльності (фонетичний курс, курс рецептивної граматики, курс навчання читанню спеціальної літератури, курс перекладу і т.д.). Для підвищення ефективності занять школи іноземних мов “Success” передбачається оновлення матеріально-технічного забезпечення: нові аудіо-та відео-програвачі, сучасне обладнання для використання мультимедійних методичних матеріалів (інтерактивна дошка або проектор + екран).